m-pm Н∴В∴У∴ В∴М∴ Бр∴ Пламен Матеев

от 30 май 2015 г. (ИВОС)

до 24 юни 2019 г. (гласуван мандат от ИВОС + ВОС)

 

   
m-vm Н∴В∴У∴ С∴В∴М∴ Бр∴ Валери Митков

от 23 март 2013 г. (ВОС)

от 22 юни 2013 г. (Еньовден – ритуал)

до 20 април 2015 г. (напуснал)

   
m-vl Н∴В∴У∴ С∴В∴М∴ Бр∴ Володя Лозанов

от 22 март 2009 г. (съд. рег.)

от 27 юни 2009 г. (Еньовден – ритуал)

до 23 март 2013 г. (ВОС)

до 22 юни 2013 г. (Еньовден – ритуал)

   
m-na Н∴В∴У∴ С∴В∴М∴ Бр∴ Никола Александров

от 26 март 2005 г. (съд. рег.)

от 24 юни 2005 г. (Еньовден – ритуал)

до 22 март 2009 г. (съд. рег.)

до 27 юни 2009 г. (Еньовден – ритуал)

   
m-rr Н∴В∴У∴ С∴В∴М∴ Бр∴ Румен Ралчев

от 21 март 2003 г. (съд. рег.)

от 24 юни 2003 г. (Еньовден – ритуал)

до 26 март 2005 г. (съд. рег.)

до 24 юни 2005 г. (Еньовден – ритуал)

   
m-pg Н∴В∴У∴ С∴В∴М∴ Бр∴ Петър Горновски

от 22 март 2001 г. (ВОС)

от 24 юни 2001 г. (Еньовден – ритуал)

от 05 декември 2001 г. (съд. рег.)

до 21 март 2003 г. (съд. рег.)

до 24 юни 2003 г. (Еньовден – ритуал)

   
m-is Н∴В∴У∴ С∴В∴М∴ Бр∴ Иван Ставрев

от 10 ноември 1996 г. (ОС)

от 20 септември 1997 г. (Светлина)

до 22 март 2001 г. (ВОС)

до 24 юни 2001 г. (Еньовден – ритуал)

до 05 декември 2001 г. (съд. рег.)